دسته‌بندی نشده

راز پرتره های پوتین بر دیوارهای اقامتگاه کیم

در جریان سفر سرگئی شویگو، وزیر دفاع روسیه به کره شمالی، تابلوها و پرتره‌های ولادیمیر پوتین بر دیوارهای مقر ریاست کیم جونگ اون، رهبر کره شمالی خبرساز شد.


به گزارش ایسنا، به نوشته روزنامه دیلی میل، تصاویری که توسط خبرگزاری مرکزی کره شمالی موسوم به KCNA منتشر شده، نشان می‌دهند که تابلو بزرگی از پرتره ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهوری روسیه در دیوار راهرویی که کیم جونگ اون به همراه سرگئی شویگو قدم می‌زدند، نصب شده است.


همچنین در هنگام ضیافت شام، زمانی که مقامات در سالن اصلی آماده سرو شام می‌شدند، تصویر بزرگ دیگری از ولادیمیر پوتین در کنار کیم جونگ اون درحالیکه با یکدیگر دست می‌دهند، در دیوار این سالن دیده شد.


اگرچه ولادیمیر پوتین، شویگو را در این سفر همراهی نکرد اما شخصا نامه‌ای را به کیم جونگ اون فرستاد که توسط خبرگزاری مرکزی کره شمالی در روز جمعه منتشر شد.


پوتین در این نامه ضمن تشکر از حمایت دولت کره شمالی از روسیه در برابر جنگ اوکراین، از همبستگی پیونگ‌یانگ با روسیه در مسائل بین‌المللی و منافع مشترک قدردانی کرد.


آنکیت پاندا، کارشناس بنیاد کارنگی درباره این موضوع می‌گوید به نظر می‌رسد پیونگ یانگ تبدیل به یک «شریک استراتژیک» برای روسیه شده است.


پرتره‌های پوتین بر دیوارهای اقامتگاه کیم جونگ اون


پرتره‌های پوتین بر دیوارهای اقامتگاه کیم جونگ اون


خبرگزاری دولتی کره شمالی گزارش داد، وزیر دفاع روسیه به پیونگ‌یانگ سفر کرد و در دیدار با رهبر این کشور، درباره گسترش همکاری هسته‌ای تاکتیکی و استراتژیک میان دو کشور گفتگو کرده است.


رهبر کره شمالی در این دیدار درباره مسائلی چون «ارزیابی و موضع اساس‌مند پیونگ‌یانگ در فضای امنیتی در حال تغییر جهان و همچنین وضعیت نظامی و سیاسی شبه‌جزیره کره» سخن گفت.


انتهای پیام


اوکراین خودتو آماده موشک های جدید از کره باش 😆

منبع خبر: خبر گزاری ایسناآخرین اخبار,پربازدید ترین اخبار, اخبار روز

بیشتر بخوانیمبازسازی پوست
بیشتر بخوانیمآیا لیزر موهای زائد خوبه؟ همه چیز در مورد آن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *